ЗВЕРНЕННЯ ДО СПОНСОРІВ

комерційних, благодійних організацій та приватних осіб

Вам хочеться робити добро, допомагати дітям, конкретними справами допомагати освіті в рідному селі? Тоді у Вас є реальна можливість підтримки нашої школи шляхом залучення фінансових та інших ресурсів в реалізацію Програми розвитку закладу.

Швидко минає час, змінюється життя та незмінною залишається дорога, яка вміло з’єднує в єдине вчора, сьогодні і завтра. Дорога, яка веде до школи. Скільки мрій, думок, прагнень, скільки спогадів пов’язано у кожної людини зі школою! Змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, постійна готовність прийти на допомогу, засновані на активній соціальній позиції, багаторічній родинній турботі про вихованців залишаються незмінними.

Фінансування закладу ніколи не було достатнім, а особливо сьогодні, коли система фінансування освіти реформується. Кожний внесок,  вкладені вами кошти у виховання молоді.  направлені на поліпшення умов навчання та творчості наших дітей, обернеться ще більшою віддачею, виявленою у здоров’ї, силі та творчому потенціалі майбутнього нашої  України.

На даний час Ви можете допомогти закладу в реалізації наступних проектів:

- ремонт даху школи, їдальні, приміщень загального користування;

-оснащення спортзалу спортивним інвентарем;

- створення ,облаштування спортивного  та ігрового майданчика на території  школи;

- -ремонт відмощення школи;

-утеплення школи шляхом заміни вікон;

-заміна дверей у коридорі.

-забезпечення харчоблоку морозильною камерою, електричною плитою, витяжкою.

В разі Вашої зацікавленості адміністрація  готова розглянути будь-які пропозиції та прийняти будь-яку допомогу в реалізації даних проектів від приватних осіб і організацій.

Ми завжди на зв’язку.   ( 05656) 5-92-45