Історична довідка

Мар’янська початкова школа вперше відкрила свої двері 1 вересня 1961 року для 60-ти першокласників.

Першими вчителями школи були Федорченко Іван Денисович та Федорченко Катерина Іванівна, яка працювала на той час директором школи.

До 1965 року у Мар’янській початковій  школі вже навчалося 120 учнів.

Учительський колектив поповнився новими педагогами:

Сидоренко О.Ф.,Кальченко Д.С.,Христинко О.Ф.,Логвиненко Є.Л.

У 1965 році школу очолила молодий спеціаліст, випускниця Нікопольського педагогічного училища  Мартиненко Юлія Гаврилівна (дівоче прізвище    Позігун)

Вихованка дитячого будинку всю свою любов і тепло душі віддавала дітям та педагогічному колективу  .

На той час у школі  працювали:Бережна М.О, Бережна М.М., Войцехівська В.С.,Губа А.В.

В різні роки школу очолювали Прохорець Т.І.(1995-2000),Гузь Н.М.

(2000-2012). З 2012 року директором школи стала Філь Л.І.

Мар’янська початкова школа не втратила свого авторитету і на сьогоднішній день. Нині тут працюють досвідчені педагоги, які майже 30 років дають знання не одному поколінню дітей: Гузь Н.М.-випускниця школи,

Киричок В.Д.,  Прохорець Т.І.,Філь Л.І.

Гідною зміною є молоді вчителі Кирилова І.В.,Мельничук Т.В.,Гузь О.Ю.

У 2011 році школа відмітила свій 50-річний ювілей.

За цей період з її стін вийшли більше 2000 випускників. Багато випускників школи обрали професію педагога: Безсилко О.Б.,Кисельова Л.І.,Раєвська Н.М.. Недря О.А., Нирка Н.І., Ісаченко Т.М., Нирка О.М., Жовтоштан І.В.,Метлін Н.В., Гузь О.Ю., Кальченко М.О., Кальченко Ю.О., Білоус Н.В.

Радько Н.А. та багато інших.